Par ražotāju

PARADOX vēsture un mērķi

Individuāli risinājumi un novatoriskas tehnoloģijas

no 1989. gada

PARADOX misija – izstrādāt klientiem individuālus apsardzes risinājumus, ražot modernus un kvalitatīvus produktus, radīt spēcīgu komandu, kuru veido mūsu klienti, darbinieki un piegādātāji. Mūsu vīzija – ideāla komanda, kuras galvenais mērķis – attīstība un izaugsme, lai tiktu sasniegts kopējais mērķis.

Īslaicīga peļņa vai augstas akciju cenas nav mūsu dzinējspēks. Mēs lepojamies, ka izmantojam tradicionālās metodes. Mūsu pilnveides noslēpums ir vēlme radīt modernus produktus, kas būtu ideāli piemēroti mūsu klientu vēlmēm.

Mūsu produktus izplata tikai lojāli izplatītāji, kas darbojas vairāk kā 100 valstīs, daudzi no tiem ir ekskluzīvi PARADOX izplatītāji. Viņiem tiek piešķirta īpaša uzmanība.

Mūs motivē ne pārdošanas apjomi, bet atbalsts mūsu izplatītājiem un pārdevējiem, kuri sniedz labākos pakalpojumus un piedāvā labākos produktus. Mēs lepojamies ar to, ka 90% izplatītāju un lielākā daļa piegādātāju, kuri 1980. gadā uzsāka sadarbību ar mūsu uzņēmumu, vēl joprojām ir uzticami mūsu partneri.

Katru gadu mēs nozīmīgi investējam savā pētījumu un attīstības nozarē. Mēs vienmēr lūkojamies uz priekšu. Mūsu mērķis – uzlabot savu produkciju un piemēroties strauji mainīgajiem tehnoloģiju un dzīves standartiem. Augošā „Paradox Innovation“ zinātnisko pētījumu un attīstības komanda cenšas izveidot modernus, lietotājam draudzīgus, tehnoloģiskajā un estētiskajā ziņā ekskluzīvus produktus.

No 1989. gada šie mērķi mūs veicināja radīt revolucionārus produktus. Uzsākām no iespaidīgas kustību detektoru līnijas, kuras patenti arī šodien tiek izmantoti mūsu ražojumos. 1996. gadā prezentējām apsardzes sistēmu „Digiplex“ sēriju ar kodētu paplašinātu maģistrāļu sistēmu. 2001. gadā piedāvājām plašu bezvadu sistēmu sortimentu, tajā skaitā – daudzus apbalvojumus ieguvušo „Magellan“ konsoli. Pēdējos gados mūsu uzmanība bija pievērsta programmatūras izveidei. 2007. gadā atjaunojām un pārcēlām daudzus produktus uz jaunām platformām, tajā skaitā arī MG, SP un EVO sērijas. Mēs esam izveidojuši progresīvus sakaru moduļus, kas izmanto GSM un IP datu apraidi lai attālinati atjauninātu programmatūru. Lepojamies ar savu vēsturi, kura no jauna atdzimst elegantajā, pirms divdesmit gadiem izveidotajā „Elegance“ kustību detektorā.

Kopš 1989. gada PARADOX komanda piedāvā individuālus apsardzes risinājumus, izmanto jaunākās tehnoloģijas un strādā kopā ar saviem klientiem un piegādātājiem, lai tiktu sasniegti kopīgie mērķi!